وظیفه مردان در دوران بارداری، بد نیست بدانید

دسته بندی: سلامت
5 بازدید

جدید رو:

وظیفه مردان در دوران بارداری، بد نیست بدانید

آواز خواندن یا کتاب منتشرشده خواندن برای شکم باردار همسرتان ممکن هست کمی عجیب به نظر برسد منتها حتما این کار را انجام دهید.اکنون شما یک پدر خوب هستید! و این بسیار هیجان انگیز هست، هر چند بخش‌هایی از آن برای شما واقعا جدید هست، مثل عوض کردن پوشک و آرام کردن کودکتان که در حال گریه هست.بسیاری از افراد بر روی ارتباط مادر مهر و بچه تمرکز می‌کنند. منتها پزشکان متخصص معتقدند که به غیر از کارهای فیزیکی مثل پرستاری و مراقبت، پدران هر کار دیگری را می‌توانند انجام دهند، مثل: نگه داشتن نوزاد، در آغوش کشیدن و آرام کردن .این ارتباط منحصر به فرد بین پدر خوب و فرزند تازه متولد شده او بسیار ویژه هست.
 
از همان ابتدا آغاز کنید
آواز خواندن یا کتاب منتشرشده خواندن برای شکم باردار همسرتان ممکن هست کمی عجیب به نظر برسد منتها انجام این کار می‌تواند باعث ایجاد یک رابطه بسیار قوی قبل از به دنیا آمدن بچه شود. هم‌چنین شما می‌توانید رابطه کنار بچه خود را از طریق بودن در کنار همسرتان به سادگی تقویت کنید.”برای چکاب وضعیت او باید زیر نظر پزشک مي باشد، او را به سونوگرافی برده و همراه او به کلاس‌های تغذیه کنار شیر مادر مهر بروید”.”سعی کنید در فرایند بارداری درگیر شوید، به دلیل اینکه مادرانی که احساس حمایت بیشتری از سوی پدران می‌کنند، تمایل دارند که پدران را در آینده نیز بیشتر درگیر مراقبت از بچه بکنند. درگیر شدن هر چه بیشتر در این فرایند، احتمالاً به روابط بهتر شما کنار کودکتان می‌انجامد. “اگر همه چیز در خصوص نوزاد برای شما جدید هست، همین حالا سعی کنید کنار آن احساس راحتی کنید. قبل از به دنیا آمدن فرزند خود، یک بعداز ظهر را کنار یکی از دوستانتان که به تازگی پدر خوب شده هست، سپری کنید. این تجربه به شما کمک می‌کرد تا به اندازه کافی اعتماد به نفس پیدا کنید تا بتوانید بر روی شناخت فرزند تازه متولد شده خود تمرکز کنید. این کار از اتاق زایمان آغاز می‌شود.

بخوانید:  حرکات جنینم کم شده، چه کنم؟

کمتر نگران باشید
تصور این که مادر مهر به طور طبیعی دارای رابطه قوی تری نسبت به رابطه شما کنار کودکتان خواهد مي باشد، اشتباه هست. مطمئن باشید زمانی را که شما صرف می‌کنید، باعث توسعه روابط بین دو نفر شما می‌شود. ممکن هست این رابطه در طول چند روز مهم اول به خوبی رابطه بین همسرتان کنار بچه دیده نشود، منتها این رابطه در آینده شکل خواهد گرديد.

وظیفه مردان در دوران بارداری، بد نیست بدانید

منبع :niniban.com
جدید رو


جدید رو « jadidro.ir »

نظر شما درباره این مطلب

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.